Katalógy

V tejto sekcii nájdete katalógy a letáky našich najvýznamnejších dodávatelov. Katalógy vo formáte pdf si môžete stiahnut a uložit, obrázkové katalógy sú urcené na jednoduchšiu orientáciu a rýchlejšie vyhladávanie. V prípade, že medzi produktami nájdete taký, ktorý vás zaujal, chcete sa o danom produkte, výrobcovi a dodacích lehotách dozvediet viac, pošlite nám e-mail, alebo kontaktuje najbližšiu predajnu.
 
Antares

Spolecnost Antares a.s. patrí mezi nejvetší výrobce kancelárských židlí a kresel v Ceské republice. Byla založena v roce 1992 za úcelem vytvorení obchodní spolecnosti zamerené na oblast kancelárského sedacího nábytku.

Arten

Nábytek znacky Arten® vyrábíme v Ceské republice od roku 1998. Ze zacátku jsme se zamerovali výhradne na konferencní stoly a rohové kuchynské lavice. Pozdeji jsme postupne zacali výrobní sortiment rozširovat dle požadavku a prání našich spokojených zákazníku.

Beta TN

BETA Trencín – slovenský výrobca sedacích súprav a postelí

Bodnar

Výrobca calúneného nábytku, ktorá na trhu pôsobí od roku 1995. Svoje výrobky distribuje na slovenskom i zahranicnom trhu prostredníctvom velkoobchodníkov.

Bradop

Výroba a predaj nábytku, jedálenských stolov a stoliciek, konferencných stolov, PC stolov, odkladacích stien a policiek. Ponúka prútený tovar, záhradný nábytok, pohovky, skrine, kreslá. Nábytok, bytový nábytok, postele, nábytok z masívu, kancelárske stolicky, kvalitný nábytok. Rozvozy pre obchodných partnerov po celej SR.

CA Komfort

Obchodná spolocnost CA – komfort s. r. o. sa zaoberá predajom moderného interiérového nábytku od popredných európskych a slovenských výrobcov, ktorí vyrábajú svoje výrobky pre nárocných európskych klientov.

Elbyt

Elbyt nábytok vznikol v roku 1991, ako prvý súkromný nábytok v Považskej Bystrici. V roku 1997 preniesol svoje aktivity do Žiliny, kde zacal úspešne rozvíjat aj velkoobchodnú cinnost.

Famm

Ponúka široký sortiment nábytku za výhodné ceny od Slovenských aj zahranicných výrobcov. Pre pohodlie, komfort a príjemné prostredie vo Vašej domácnosti – od taburetky až po znackové kožené sedacie súpravy.

Forte

Firma FORTE, zalozona przez Macieja Formanowicza, dzialalnosc produkcyjna rozpoczela w 1992 roku w Ostrowi Mazowieckiej. Dzisiaj FABRYKI MEBLI “FORTE” S.A. sa czolowym polskim producentem i eksporterem mebli, posiadajacym szesc zakladów produkcyjnych w Polsce i za granica oraz dziesiec spólek o profilu handlowym.

Hobis

Ceský kancelárský nábytek, kancelárské židle, 3D návrhy kancelárských interiéru, 5 let záruka, 5 typových rad a 15 barevných kombinací.

Jelinek

Firma JELÍNEK – výroba nábytku s.r.o. vyrábí zdravotní matrace a nábytek z masivu. LOŽNICE z masivního dubu a buku, POSTELE z masivu, SKRÍNE, KOMODY, ROŠTY do POSTELE, POLOHOVACÍ ROŠTY do POSTELE, KOMPLEXNÍ RELAXACNÍ POLOHOVÁNÍ do POSTELE, OBÝVACÍ STENY, KNIHOVNY, SEDACÍ SOUPRAVY, KRESLA, ROZKLÁDACÍ KRESLA, KONFERENCNÍ STOLKY, ŽIDLE, STOLY, ZDRAVOTNÍ MATRACE, ORTOPEDICKÉ LAMELOVÉ MATRACE, PENOVÉ MATRACE, KRCNÍ POLŠTÁRE a další doplnkový sortiment.

Levi

Výroba a predaj sedacích súprav, nábytku.

Materasso

Materasso Slovakia s.r.o. – najväcší slovenský výrobca matracov. Cinnost spolocnosti MATERASSO, s. r. o., sa zacala vyvíjat od roku 1995, kedy MATERASSO ako prevádzka firmy Invest, s. r. o. zacala vyrábat zdravotné a ortopedické matrace na talianskych technológiách.

Meblohand

Meblohand to nowoczesne, dynamicznie rozwijajace sie przedsiebiorstwo polozone w miejscowosci Kepno, w województwie wielkopolskim. Dziala juz na polskim rynku producentów meblowych od 1998 roku. Szeroki asortyment wyrobów, wykonanych wedlug najnowszych technologii i projektów, wysoka jakosc materialów, walory estetyczne i uzytkowe powoduja, iz sa to produkty cieszace sie duzym powodzeniem wsród odbiorców.

MI&CA

Velkoobchodná spolocnost MI&CA vznikla s úmyslom obohatit domáci trh výrobkami dovtedy urcenými výhradne pre nárocných klientov zo Západnej Európy. Nosným programom sú sedacie súpravy (kožené ako aj látkové) a kovové postele vyrábané poprednými slovenskými výrobcami.